Ubytovanie

Ubytovanie Nitra

Ubytovňa NITRAN

Ubytovňa sa nachádza v centre Nitry a v pešom dosahu vysokých škôl. V jej blízkosti sa nachádza pešia zóna, množstvo obchodov a reštaurácií, nočných podnikov s možnosťou kultúrneho a športového vyžitia. V ubytovni NITRAN sa nachádza 27 buniek, ktoré sú rozdelené na dvoj a jednolôžkové izby. Na každej bunke sa nachádza sociálne zariadenie (WC a sprchový kút ). Všetky izby sú vybavené TV a chladničkou. Na každom poschodí sa nachádza kuchynka vybavená na prípravu jedál kuchynskou linkou, dvojplatničkovým varičom, rýchlovarnou kanvicou, bez riadu. Ubytovňa Nitran ponúka lacné ubytovanie v Nitre s potrebnou vybavenosťou v centre mesta. Ubytovanie sa pohybuje v cenovom rozsahu 14- 36 €/osoba/noc. Viac informácií na www.ubytovanienitran.sk, kontakt: tel. +421 37 65 34 286

Hotel ZOBOR

Hotel Zobor má kapacitu 120 lôžok, z toho sú 3 jednolôžkové, 54dvojlôžkových a 3 trojlôžkové izby. Sú štandardne zariadené /kúpeľňa v kombinácii s klasickou, alebo rohovou vaňou, sprchovým kútom, soc. zariadením a spálňová resp. obývacia časť/.Izby sú vybavené telefónom, televíznym prijímačom a chladničkou. Ubytovanie sa pohybuje v cenovom rozsahu 20 - 66 €/osoba/noc. Viac informácií na www.hotelzobor.sk, kontakt: tel.+421 37 65 25 381-3.

Hotel CITY ***

Ubytovanie v Hoteli City v centre mesta Nitra spĺňa kritériá pre náročných hostí. Ponúka 24 dvojlôžkových izieb, 2 apartmány + 2 apartmány LUX, ktoré Vám svojim komfortným zariadením poskytnú pocit domova a súkromia. Všetky izby sú klimatizované. Ubytovanie sa pohybuje v cenovom rozsahu 40 - 70 €/osoba/noc. Viac informácií na www.city-hotel.sk, kontakt recepcia: tel. +421 37 652 12 03.

Ubytovňa DARA **

Ponúka Vám kvalitné a cenovo výhodné ubytovanie v novopostavenom ubytovacom zariadení "DARA", so sídlom v Nitre na Akademickej ulici v časti Chrenová v bezprostrednom susedstve výstaviska AGROKOMPLEX. Ubytovacie zariadenie Vám ponúka možnosť výberu z dvoj a trojlôžkových izieb. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie so sprchovým kútom, WC a umývadlom. Izby sú vybavené novým nábytkom, chladničkami a TV. V celej budove je hosťom zdarma prístupné wifi pripojenie na internet. Ubytovanie sa pohybuje v cenovom rozsahu 15,50 - 62 €/osoba/noc. Viac informácií na www.ubytovanienitra.sk , kontakt: tel. +421 37 65 18 132.

Agroinštitút Nitra ***

Hotel Agroinštitút s ubytovacími, stravovacími a ďalšími hotelovými službami stojí v pokojnom prostredí Nitry, neďaleko výstaviska Agrokomplex. Patrí do mestskej časti Chrenová. Z hotela sa do centra mesta dostanete autom iba za pár minút. V blízkosti hotela sa nachádza obchodné stredisko Centro Nitra, tenisové kurty a jazdecký areál. V ponuke hotela sú priestranné jedno a dvojlôžkové izby, ako aj apartmány. Každá izba má vlastnú kúpeľňu so sprchovým kútom a toaletou, chladničku, televízor, telefón a bezplatné pripojenie na internet. Ubytovanie sa pohybuje v cenovom rozsahu 30 - 50 €/osoba/noc. Viac informácií na http://www.agroinstitut.sk/hotel-agroinstitut/, kontakt: tel. +421 37 7910 111, +421 908 291 248

Penzión QUARTET

Penzión Quartet sa nachádza v blízkosti centra Nitry, 100 metrov od hypermarketu Tesco a 200 metrov od Merkury Marketu. Súčasťou penziónu je reštaurácia s pizzeriou a letná terasa. Parkovanie je zabezpečené vo dvore. Izby majú vlastnú kúpeľňu so sprchovým kútom a toaletou. Vybavené sú televízorom a Wi-Fi pripojením na internet. Vybrať si môžete dvojlôžkovú izbu alebo jednolôžkovú s prístelkou. Ubytovanie sa pohybuje v cenovom rozsahu 29 - 39 €/osoba/noc. Viac informácií na www.penzionquartet.sk, kontakt: tel. + 421 918 379121.

Hotel River ****

Hotel River stojaci na brehu rieky Nitry obklopený stromovým parkom poskytuje ideálne miesto pre oddych tela aj mysle a zároveň je vzdialený iba 5 minút pešej chôdze od centra mesta, 10 minút od výstaviska AGROKOMPLEX a v blízkosti oboch univerzít. V rámci ubytovania ponúka 2 jednolôžkové, 14 dvojlôžkových a 6 dvojlôžkových izieb s možnosťou prístelky a 1 apartmán. V cenovom rozsahu 49 – 90€. Viac informácií na http://www.hotelriver.sk/hotel.html, kontakt: tel. +421 905 244 245.